Bir döneme damga vuran dizisinin yıldızları yaş farkına rağmen gizlice aşk yaşamış

ABD yapımı The O.C. isimli gençlik dizisiyle şöhrete kavuşan ABD’li oyuncu Mischa Barton, o dönemde başrolü paylaştığı ve kendisinden 8 yaş büyük olan aktör Ben McKenzie ile gizli bir ilişki yaşadığını açıkladı.

Henüz 17 yaşındayken role kabul edilen ve başrolü üstlenen Barton, “Ben oraya bakire ve bir çocuk olarak gitmiştim ve çok çabuk büyümem gerektiğini hissetmiştim. Benden yaşlı oyuncularla birlikte rol alıyordum ve sürekli bir baskı altındaymışım gibi hissediyordum” dedi.

Gençlik dizisinde yer alan McKenzie (en soldaki) ve Barton (en sağdan ikinci) aşk yaşamıştı.

Dizide Marissa Cooper karakterini canlandıran ve başrolü paylaştığı McKenzie ile aşk yaşadığını itiraf eden Barton, “İlişkimiz biraz karmaşıktı” dedi.

O dönemde 25 yaşında olan McKenzie ile ilişkisinde birçok ilki yaşadığını belirten Barton, çiftin dizinin hemen başında aşk yaşamaya başladığına da dikkat çekerek, “Burada yanlış yaptık” ifadesini kullandı. Barton, McKenzie’den ayrılma kararı aldığını ve bu ilişkinin üzerinde çok baskı yarattığını da söyledi. Barton, her iki oyuncunun dizide canlandırdığı karakterlerin aşk yaşamasının da ekrana yansıdığını belirtti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x