Ali Çamlı Zorbay Küçük’e sahip çıktı: Düşmanımız değil!

Trendyol Süper Lig’in 17. haftasında Kayserispor ile Fenerbahçe karşı karşıya geldi. Gol yağmuruna sahne olan mücadele 4-3 Fenerbahçe üstünlüğüyle sona erdi.

Kayserispor Başkanı Ali Çamlı maç sonu açıklamasında; “Arkadaşlar sakin olalım, sakin olalım, sakin olalım. Futbol sahalarını kaos ortamına çevirmek istiyorsak bu işi bırakalım. Hakem hata da yapabilir. Hiçbiri bizim düşmanımız değil. Bunlar bizim Türk çocukları. Bunları hatalarıyla da güzellikleriyle de kabul edeceğiz. Bu ligi, kendi çocuklarımızla oynayacağız. Biz sahada kardeşlik ve dostluk istiyoruz. Fenerbahçe’yi tebrik ediyorum. Biz de kazanabilirdik. Hiç fark etmiyor. Bugün sahadaki mücadele nedeniyle sporcularımı yürekten kutluyorum, canları sağ olsun.” dedi. 

Ali Çamlı: “Ortaya konan futbolu ve hakemleri tebrik ediyorum” 

Ali Çamlı sözlerinin devamında; “Kulüp başkanları olarak bizler de kendimize çeki düzen vermek zorundayız. Sahadaki futbolcu kardeşlerimiz de hakeme yardımcı olmak zorunda. Yurt dışından hakem getirelim de yabancılara maç mı yönettirelim? Yakışır mı Türk insanına? Hakemler de kendilerine bakacaklar ve performanslarını artıracaklar. Hakemler hata yaptı diye kötü insan mı ilan edelim, asla etmeyeceğiz. Bugün ortaya konan futbolu ve hakemleri tebrik ediyorum.” ifadelerini kullandı. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x